Tu wpisz frazę:

Ankieta

Sport
Medale dla biathlonistów BLKS Żywiec

Biathloniści BLKS Żywiec podczas Mistrzostw Polski w biathlonie letnim w dniach 28.06-01.07.2012 r. w Kościelisku zdobyli 9 medali!

W Kościelisku rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim we wszystkich kategoriach wiekowych. Zawodnicy Biathlonowego Ludowego Klubu Sportowego wywalczyli w nich 9 medali.
Mistrzem Polski został Grzegorz Guzik w biegu indywidualnym juniorów, wywalczył również srebrny medal w biegu sprinterskim.
Mistrzynią Polski została Monika Bandyk w biegu indywidualnym juniorek młodszych.
Srebrne medale zdobyli: sztafeta juniorów w składzie Cymerman Kamil, Najzer Szymon, Guzik Grzegorz, sztafeta juniorek młodszych w składzie: Orawiec Anna, Hylińska Karina, Bandyk Monika, oraz młodziczka Justyna Żydek w biegu indywidualnym, zdobyła ona również brązowy medal w biegu sprinterskim
Z dwoma brazowymi medalami powraca Magdalena Gwizdoń w kategorii seniorek.
Magdalena Gwizdoń oraz Grzegorz Guzik wywalczyli kwalifikacje do startu w Mistrzostwach Europy, które rozegrane zostaną w Osrblie - Słowacja.

Info: Stanisław Kępka.

Starostwo Powiatowe w Żywcu
34-300 Żywiec, ul. Krasińskiego 13 Tel. (33) 861 24 24 e-mail: starostwo@zywiec.powiat.pl

projekt i wykonanie: Tenit Internet